X Konkurs Wyróżnień JM Rektora

Po raz dziesiąty rusza Konkurs Wyróżnień JM Rektora dla najlepszych studentów, doktorantów i słuchaczy Uniwersytetu Śląskiego. Już od lat Konkurs jest jedną z podstawowych form promowania aktywnego studiowania, twórczych postaw oraz działań na rzecz środowiska akademickiego i społecznego. Jubileuszowa X edycja Wyróżnień zyskuje dodatkowy wymiar, poprzez wpisanie się w obchody 50-lecia Uczelni.

Celem Konkursu Wyróżnień jest wyłonienie członków społeczności UŚ, wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w działalności naukowej i popularnonaukowej, społecznej czy kulturalnej, osób w szczególny sposób inicjujących i wspierających życie studenckie, a także posiadających nietuzinkowe osiągnięcia artystyczne bądź sportowe. Konkurs adresowany jest do studentówi uczestników studiów doktoranckich, a także do słuchaczy Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży, Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku UŚ.

Wszystkich, którzy chcieliby stanąć w szranki, zachęcamy do odwiedzenia strony Konkursu www.wyroznienia.us.edu.pl

na której można znaleźć regulamin i formularz zgłoszeniowy. Termin składania wniosków na wydziałach i w innych jednostkach Uniwersytetu upływa 28 marca.