Wyjazd do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej na spektakl „Człowiek z La Manchy”

W piątek 17 lutego 2017 roku o godz. 19.00 w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej rozpocznie się spektakl „Człowiek z La Manchy” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza, do udziału w którym zaproszeni są studenci, doktoranci oraz pracownicy Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Musical amerykańskiego scenarzysty teatralnego Dale’a Wassermana zrealizowany przez członków Teatru Polskiego to próba nadania nowego sensu postaci Don Kichota.

Cena biletu wraz z kosztami przejazdu z Katowic do Bielska-Białej i z powrotem wynosi 25 zł. Wyjazd realizowany jest w ramach współpracy uczelni z teatrem. Na mocy porozumienia co miesiąc (aż do czerwca) organizowane będą wyjazdy na spektakle.

Rezerwacji biletów należy dokonywać telefonicznie pod numerem 500 022 931 lub drogą elektroniczną – e-mail: kuba.moczyrog@us.edu.pl.

Opis spektaklu dostępny jest na stronie: www.teatr.bielsko.pl.

Plakat spektaklu "Człowiek z La Manchy", na którym znajduje się zdjęcie ze spektaklu oraz tytuł