Ustawa 2.0? Szkoła doktorska i przepisy przejściowe bez tajemnic

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza na otwarte szkolenie " Ustawa 2.0? Szkoła doktorska i przepisy przejściowe bez tajemnic”. Szkolenie i dyskusja odbędzie się przy wsparciu Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Osobą prowadzącą szkolenie będzie mgr Konrad Graczyk, Zastępca Rzecznika Praw Doktoranta Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Szkolenie odbędzie się 14 listopada 2018 roku o godzinie 15.00 w sali Rady Wydziału w budynku Instytutu Matematyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 14, Katowice, sala numer 227).

Spotkanie ma charakter otwarty, wszystkie osoby zainteresowane kwestią szkół doktorskich oraz przepisami przejściowymi związanymi z funkcjonowaniem studiów III stopnia są zaproszone na szkolenie. Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do doktorantów. Szkolenie jest otwarte również dla doktorantów i osób spoza Uniwersytetu Śląskiego.