Otwarte spotkanie dotyczące kształcenie doktorantów na Uniwersytecie Śląskim w ramach ustawy 2.0

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach pragnie zaprosić doktorantów naszej uczelni do udziału w spotkaniu, którego celem będzie zebranie opinii środowiska doktoranckiego w sprawie zmian jakie niesie ze sobą nowa ustawa (potocznie zwana konstytucją dla nauki). Spotkanie będzie dotyczyło jedynie zmian, które wiążą się ze środowiskiem doktorantów. Chcemy poznać opinię ogółu doktorantów, usłyszeć ewentualne głosy krytyczne i przedyskutować potencjalne pomysły na nowy model kształcenia w ramach szkół doktorskich.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (17.10) o godzinie 16.10, w sali numer 227 (sala Rady Wydziału) w budynku Instytutu Matematyki na ul. Bankowej 14 w Katowicach. Spotkanie ma charakter otwarty, wszyscy zainteresowani doktoranci Uniwersytetu Śląskiego są zaproszeni.