Nabór wniosków o dofinansowanie działalności doktoranckiej w II półroczu 2018 roku

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie doktoranckich projektów naukowych ze środków pozostających w dyspozycji URSD UŚ. O dofinansowanie mogą ubiegać się organizacje doktoranckie, wydziałowe samorządy doktoranckie, a także projekty indywidualne. Wnioski należy składać do 1 października 2018 roku w Kancelarii Ogólnej UŚ (Rektorat, ul. Bankowa 12) lub w Centrum Obsługi Studenta w pokoju 127 (w godzinach 7:00 – 15:00) oraz dodatkowo dosłać w formie elektronicznej na adres doktoranci@us.edu.pl. Wnioski, których skany nie zostaną przesłane drogą mailową nie będą rozpatrywane. Jednocześnie przypominamy o obowiązku zdania sprawozdania finansowego przez organizacje doktoranckie, których wydarzenia naukowe były dotowane przez URSD UŚ w pierwszej połowie 2018 roku.

Wzór wniosku o dofinansowanie
Zasady podziału środków
Sprawozdanie finansowe za wydarzenia doktoranckie