Kursy językowe Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

W poniedziałek 27 lutego 2017 roku rozpoczną się zapisy na zajęcia w ramach kolejnej edycji kursów dokształcających z języków obcych organizowanych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego.

Program obejmuje zajęcia z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, a także kursy specjalistyczne (język angielski prawniczy) i przygotowujące do egzaminów certyfikujących (TOLES, CAE, IELTS). Zajęcia, które mają się odbywać od 13 marca, prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich w oparciu o nowoczesne metody nauczania.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram zajęć i testy poziomujące dostępne są na stronie: www.kursyspnjo.us.edu.pl.

Plakat, na którym znajduje się kilka zabytków europejskich oraz flag państw