Głosowanie na Absolwenta z Pasją Roku 2016

Na stronie „Gazety Wyborczej” rozpoczęło się głosowanie na „Absolwenta z Pasją Roku 2016”. Plebiscyt ma na celu promocję osiągnięć i niezwykłych pasji absolwentów wszystkich roczników od początku istnienia uczelni. Tytuł „Absolwenta z Pasją” jest wyróżnieniem przyznawanym za zainteresowania, którym osoba wyróżniona oddaje się z pełnym zaangażowaniem, za aktywną, wyróżniającą się i znaczącą działalność społeczną oraz za osiągnięcia indywidualne w działalności kulturalnej, naukowej lub w sporcie. Od stycznia 2016 roku komisja plebiscytowa wyłaniała Absolwentów Miesiąca, spośród których wybierany jest Absolwent Roku.

O tytuł „Absolwenta z Pasją 2016”: Anna Bagniewska, Gabriela Bazan, Aleksandra Janduła-Jendrzok, Radosław Matysek, Patrycja Mucha, Barbara Rosiek, Lucyna Smykowska-Karaś oraz Maciej Stanek.

Głosowanie zakończy się 29 listopada 2016 r., a wręczenie nagród 30 listopada 2016 roku w trakcie uroczystości wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom roku akademickiego 2015/2016. Zwycięzca plebiscytu otrzyma statuetkę zaprojektowaną przez dr hab. Katarzynę Pykę z Wydziału Artystycznego UŚ oraz nagrody ufundowane przez Uniwersytet Śląski, a także partnerów plebiscytu, takich jak: Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Opera Śląska w Bytomiu, Mediateka w Tychach, Dworek pod LipamiNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach.

Głosować można na stronie pod adresem: katowice.wyborcza.pl

Absolwent z Pasją