facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Doktoranckie biegi po zdrowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Doktoranckie biegi po zdrowie organizowanego przez Krajowa Reprezentacja Doktorantów oraz Samorząd Doktorantów SUM w Katowicach !

Mamy dla Was 40 bezpłatnych miejsc i pakietów startowych do udziału w I Mistrzostwach Polski Doktorantek i Doktorantów Maratonie lub Półmaratonie w ramach PKO Silesia Marathon!!! A także rekreacyjną trasę 4,2 km dla tych z Was, którzy dopiero rozpoczynają swoją sportową przygodę! 

Zapewniamy bezpłatny nocleg, wyżywienie, zwrot kosztów podróży w kwocie 80 zł oraz bezpłatny udział w wybranej formie biegu, 3 prozdrowotnych warsztatach oraz konsultacjach fizjoterapeutycznych i lekarskich.

Termin i miejsce wydarzenia: 5 października (piątek) do 7 października (niedziela) 2018 r., Katowice, woj. śląskie.

W celu dokonania zgłoszenia prosimy o wysłanie na adres: anna.kuklinska@krd.edu.pl wszystkich następujących dokumentów:

  •  skan podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych - załącznik nr 1,
  •  skan podpisanej akceptacji regulaminu - załącznik nr 2,
  •  skan podpisanej zgody na przetwarzanie wizerunku - załącznik nr 3.
  •  Doktoranci z niepełnosprawnością przesyłają dodatkowo skan dokumentu poświadczającego niepełnosprawność (np. orzeczenia o niepełnosprawności)
  •  W treści maila wpisujemy, imię i nazwisko, numeru telefonu oraz wybraną formę biegu: rekreacyjny bieg 4,2 km/ Maraton/ Półmaraton.

 

Również doktorantki/ci z niepełnosprawnością będą mogły/li uczestniczyć w „Doktoranckich biegach po zdrowie”, ponieważ trasy biegowe będą dostosowane do niektórych niepełnosprawności, a na trasie będzie możliwość otrzymania wsparcia przewodnika. Dlatego uprzejmie prosimy o przekazanie tej informacji doktorantom z niepełnosprawnością.

Maksymalna liczba miejsc objętych całkowicie BEZPŁATNYM uczestnictwem: 40. Termin nadsyłania zgłoszeń: 19 września 2018 r. lub do wyczerpania miejsc. https://www.facebook.com/hashtag/sportrekreacjacodziennaaktywacja?source=feed_text&__tn__=*NK-Ra

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie: https://krd.edu.pl/2018/09/13/doktoranckie-biegi-po-zdrowie-rekrutacja/ oraz w załączonym ogłoszeniu."

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.