Cykl warsztatów pt. „Droga do kariery: języki obce i nie tylko”

W środę 15 marca 2017 roku w godz. od 15.00 do 16.00 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, s. 227) odbywać się będzie wykład pt. „Czy praca w sektorze nowoczesnych usług biznesowych może być rozwojowa?”, który zainauguruje cykl warsztatów pn. „Droga do kariery: języki obce i nie tylko” organizowanych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ.

Szkolenia prowadzić będą pracownicy firmy PwC Service Delivery Center Poland – wiodącej globalnej organizacji świadczącej usługi doradcze. W spotkaniach udział wziąć mogą studenci Uniwersytetu Śląskiego, którzy chcą poszerzyć wiedzę i zdobyć umiejętności wymagane przez przyszłych pracodawców  m.in. w zakresie:

• komunikacji,
  • obsługi programu MS Excel na poziomie podstawowym i zaawansowanym,
  • języka angielskiego i języka niemieckiego w biznesie i finansach,
  • procesu rekrutacji łącznie z symulacją fragmentu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 10 marca (lub do wyczerpania miejsc) za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: http://bit.ly/DrogaDoKariery. Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach zostaną poinformowane drogą elektroniczną. Liczba miejsc jest ograniczona, pierwszeństwo udziału mają uczestnicy wykładu inauguracyjnego.

Program warsztatów (plik pdf)

Cykl warsztatów pt. „Droga do kariery: języki obce i nie tylko”